TECH-PROTECT QI15W-A47 3IN1 MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS CHARGER WHITE
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
114.70
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
** Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej co najmniej 35W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Estetyczny
- Obsługa technologii Magsafe
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/3A, 12V/2.4A
- Wyjście Smartfon: 15W
- Wyjście Zegarek: 2W
- Wyjście Słuchawki: 3W