TECH-PROTECT QI15W-A40 WIRELESS CHARGER WHITE
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
65.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
Tech-Protect QI15W-A40 to nowoczesna i stylowa ładowarka bezprzewodowa, która zapewnia wygodne, szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń. Wyposażona w certyfikaty Qi/CE/FCC/ROHS/UKCA/IC-ID, jest kompatybilna z większością smartfonów obsługujących ładowanie bezprzewodowe. Dzięki mocy 15W urządzenie pozwala na efektywne ładowanie, skracając czas oczekiwania.
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
Matowe wykończenie
Możliwość ładowania w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W