TECH-PROTECT QI15W-A39 2IN1 MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS CHARGER BLACK
2_max.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
105.38
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 30W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
- Prąd wejściowy USB-C: 5V/3A, 9V/2A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W/10W/7.5W/5W
- Moc wyjściowa Earphone: 3W