TECH-PROTECT QI15W-A38 MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS CHARGER BLACK
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
65.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
Matowe wykończenie
Możliwość ładowania w pozycji wertykalnej i horyzontalnej
System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W
- Moc wyjściowa Earphone: 5W