TECH-PROTECT QI15W-A33 MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS CHARGER WHITE
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
55.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
- Obsługa protokołów PD i QC
Matowe wykończenie
- Funkcja podstawki
System ochronny zapewniający bezpieczeństwo przed przegrzaniem i przepięciem
- Prąd wejściowy: 5V/2A, 9V/2A
- Moc wyjściowa: 15W/10W/7.5W/5W