TECH-PROTECT QI15W-A32 3IN1 MAGNETIC MAGSAFE WIRELESS CHARGER GREY
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
116.27
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 35W (V*A) i więcej.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny z systemem MagSafe
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/2A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W
- Moc wyjściowa Watch: 3W
- Moc wyjściowa Airpods: 5W