TECH-PROTECT QI15W-A26 3IN1 WIRELESS CHARGER BLACK
11_max.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
105.38
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
Dodatkowym atutem wyposażenia są podświetlane ikony LED informujące o statusie ładowania.
* Aby ładowarka działała w pełni poprawnie wymagana jest ładowarka sieciowa o mocy min: 20W
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Prąd wejściowy USB-C: 9V/2A, 12V/1.5A
- Moc wyjściowa Smartphone: 15W/10W/7.5W/5W
- Moc wyjściowa Watch: 3W
- Moc wyjściowa Earphone: 3W