TECH-PROTECT NC45W-GAN 2-PORT NETWORK CHARGER PD 45W WHITE
2_max.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
71.30
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
Tech-Protect NC45W-GAN to kompaktowa i wydajna 2-portowa ładowarka, która sprosta wymaganiom Twoich urządzeń mobilnych, umożliwiając szybkie i bezpieczne ładowanie w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii GaN oferuje moc 45W, co pozwala na błyskawiczne ładowanie nie tylko smartfonów, ale również tabletów czy laptopów. Jej dwa porty – USB-C umożliwiają zasilanie dwóch urządzeń jednocześnie, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo zasilania.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Kompatybilny ze smartfonami, tabletami
- Wykonany z trwałych materiałów
- Zakres napięcia wejściowego: 100–240V~50/60Hz, 1.2A