TECH-PROTECT MM15W-V10 MAGNETIC MAGSAFE DASHBOARD & VENT CAR MOUNT WIRELESS CHARGER 15W BLACK
Dostępność: duża ilość
bez kosztów dostawy
Cena regularna:
69.77
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Pin It
Opis
Uchwyt oferuje trzy opcje montażu – na kokpicie, szybie lub kratce wentylacyjnej – co pozwala na idealne dopasowanie do wnętrza każdego pojazdu oraz preferencji użytkownika. Wbudowana ładowarka o mocy 15W umożliwia szybkie i bezprzewodowe ładowanie telefonu w trakcie jazdy, bez potrzeby podłączania kabli.
CECHY PRODUKTU:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Mocowanie do kokpitu, szyby lub kratki nawiewu
- Kompatybilny z technologią MagSafe
- Wytrzymała i stabilna konstrukcja
- Regulowane teleskopowe ramię
- Obrotowa głowica 360 stopni
- Wykonany z ABS i Aluminium
- Moc wyjściowa: 5W / 7.5W / 10W / 15W
- Moc wejściowa: 9V/2.1A